forex trading logo

Prisijungti

Lankytojai

Straipsnių peržiūros
1024531

Perkantys masažo dovanų kuponą - dovanoja savo artimiesiems ramybę, gerą savijautą, poilsį, teigiamą emociją, puikią išvaizdą.

agmasazas.lt masažo dovanų kuponą įsigyti galima adresu: Sausio 13-osios g. 31, Karoliniškės, Vilnius. Arba internetu.

Apie masažų dovanų kuponą:

  Dovanodami masažo dovanų kuponą – dovanojete:
 • Poilsį nuo varginančios rutinos;
 • Atgaivą nuo nuolatinio streso;
 • Šilumą, sveikatą ir grožį;
 • Gerą savijautą ir ilgalaikę naudą kūnui;
 • Draugišką pokalbį ir nuoširdų patarimą.
 • Dovanos gavėjas mėgausis gerokai kokybiškesniu masažu negu dažname SPA centre;
 • Apsilankyti galės jam patogiu laiku (kuponų galiojimo laikas labai ilgas – 6 mėn.).
 • Jei žmogus nuspręs, jog nori kito masažo, nei nurodyta kupone jis bus pakeistas.

Maloni aplinka, ramios muzikos garsai ir šiltos, žinančios, ką daro, masažuotojo rankos padės pailsėti, atgauti jėgas ir pasidžiaugti nuostabia gyvenimo akimirka.

  Dovanų kuponą galima įsigyti trimis skirtingais būdais:
 1. Tradicinis popierinis dovanų kuponas. Šį masažo dovanų kuponą galite įsigyti tik atvykę į (Sausio 13-osios g. 31). Šio dovanų kuponų vertė – nuo 20 €. Arba su konkrečia paslauga.
 2. Taupote savo brangų laiką? Niekur nevažiuokite, nestovėkite spūstyse, nelaukite tinkamo laiko. Tiesiog: Užpildykite ir atsispausdinkite el. kuponą. Skiltyje Kaip pirkti rasite a. s. numerį. Apmokėkite. (Apmokėdami el. kuponą būtinai nurodykite kupono kodą, kitaip kuponas negalios. Prieš apmokėdami, atsispausdinkite kuponą.)
 3. Jei asmuo, kuriam norite padovanoti puikų masažą, gyvena kitame mieste, o Jūs negalite ten nuvykti ir įteikti jam dovanų kupono, šis būdas kaip tik Jums! Išrinkite paslaugą, keletą paslaugų ar visą kursą, sudėkite į paslaugų krepšelį ir apmokėkite rodomą sumą. Tada paskambinkite, parašykite el. laišką ar trumpąją SMS žinutę. Iš karto gausite dovanų kupono kodą, kurį galėsite laišku, trumpąja žinute ar tiesiog žodžiu įteikti savo artimajam.

Jokių popierių. Greita, patogu ir modernu, o svarbiausia – ekologiška.

Dovanų kupono naudojimo taisyklės:

Perkančiam masažo dovanų kuponą:
Jūsų pageidavimu dovanų kupone įrašoma: suma, kuri buvo sumokėta už kuponą, arba procedūros, kurią įsigijote, pavadinimas.

gavusiam masažą dovanų:
kuponas galioja 6 mėnesius; už kuponą pinigai negrąžinami; turint kuponą reikia registruotis iš anksto; kupone nurodytas procedūras galima pakeisti į kitas, jei jų kainos sutampa (kai turimo kupono kaina mažesnė, reikia primokėti skirtumą.)