forex trading logo

Prisijungti

Lankytojai

Straipsnių peržiūros
1018932

Šiuolaikinis gyvenimo tempas reikalauja labai daug, Kartais atrodo, kad daugiau, nei sugebame atlikti. Nuolatinis skubėjimas, svarstymai, ką jau padariau, ką dar turiu nuveikti, ar viską sugebėsiu įgyvendinti... Nuolatinė įtampa ir stresas mūsų gyvenimą daro itin sudėtingą. Nereguliari mityba, augantis svoris, ryškėjantis celiulitas, didėjančios virškinamojo trakto problemos, nuolatos skaudanti galva ir nugara, bendras fizinis ir psichologinis nuovargis – pamažu mes tampame vis uždaresni, piktesni, nelaimingesni... Vis rečiau šypsomės, aplink save pastebime vis mažiau džiugių dalykų – todėl siaurėja draugų ratas. Rūpesčiai kamuoja dieną ir naktį. Sekina nemiga, pradeda nesisekti, regis, žemė slysta iš po kojų: kolegos nemėgsta, šeimai nelieka laiko, visko trūksta, viskas atgrasu, nejaučiame tvirto pagrindo. Taip atrodo dažno iš mūsų kasdienybė... Stop!! ! Pats metas sustoti. Skirti laiko sau, ištrūkti iš užburto rato, pamąstyti ir pamažu imti keisti požiūrį.

Esu masažuotojas – komunikabilus, draugiškas, patyręs, nuoširdus. Atlieku įvairių rūšių masažus.

Padedu Jums atgauti ramybę, fizinę ir dvasinę pusiausvyrą, atsikratyti įvairių skausmų, patariu visais Jums rūpimais sveikatos klausimais.

Žinau, kaip padėti. Jums reikia pasiryžti ir priimti šią pagalbą. Jau 9 metai, per masažą tobulėju ir padedu žmonėms. Esu sukaupęs daug patirties, nuolatos tobulinu ir sisteminu žinias, todėl teikiu aukščiausios kokybės paslaugas ir sudarau tinkamiausią pagalbos programą. Žinau, kad kiekvienas žmogus yra individualus, todėl kiekvieną iš Jūsų konsultuoju individualiai ir, įvertinęs Jūsų būklę, sudarau masažo programą. Galiu rekomenduoti dietologą ir sporto trenerį. Man rūpi Jūsų problemos, todėl padėsiu jas spręsti.

Siūlau platų paslaugų spektrą. Atlieku klasikinius, anticeliulitinius, Figūrą koreguojančius, vakuuminius, aromaterapinius, refleksinius, Sportinius, biologiškai aktyvių taškų, giliųjų raumenų, ir trigerinių taškų masažus ir kūno psichoterapiją. Valandėlė ramybės ir profesionalus masažas suteiks Jūsų gyvenimui naują kokybę ir vėl galėsite su naujom jėgom pulti į gyvenimo sūkurį.

 

    Mano vertybės:
  • profesionalumas,
  • sąžiningai atliktas darbas,
  • išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui,
  • nuolatinis tobulėjimas,
  • komforto užtikrinimas,
  • kokybiškos kosmetikos naudojimas.
  • noras visur ir visada būti geriausiu

Nuostabių ir išskirtinių klientų ratas sukelia milžinišką moralinį pasitenkinimą ir skatina judėti pirmyn. Dėkoju kiekvienam, brangūs klientai ir draugai. Malonu, kad vertinate kokybišką darbą ir profesionalias, šiltas ir žinančias, ką daro, rankas. Ir aš pats, ir mano klientai supranta, kad šiuolaikiniame pasaulyje tikri masažai yra lygiai taip pat reikalingi kaip ir prieš 5000 metų, ir jokie aparatai jų nepakeis. Stengiuosi ne nuvilti, o pranokti Jūsų lūkesčius.

Mano, kaip masažuotojo, išsilavinimas ir darbo patirtis:

Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultetas – gydomojo masažo studijos;
SPA School International – lipolitinio masažo kursai (dėstytojas Andrejus Syrčenko, Rusija);
SPA School International – anticeliulitinio masažo kursai (dėstytojas Andrejus Syrčenko, Rusija);
SPA School International – limfodrenažinio masažo kursai (dėstytojas Andrejus Syrčenko, Rusija);
SPA School International – tajų pėdų masažo kursai;
Olga and Olga – meridianinio taškinio masažo gintaru kursai (dėstytoja Olga, Izraelis).


Masažo klubas – kūno psichoterapija, tailandietiškas ir sportinis masažai (dėstytoja Edita Kestauskienė, Lietuva).

10 metų, per masažą tobulėju pats ir tobulinu kitus.

Išankstinė registracija į masažo procedūras.