forex trading logo

Prisijungti

Lankytojai

Straipsnių peržiūros
1006136

Apykaklės masažas

Kaklas – tarsi pasas – išduoda moters amžių.
Dekoltė srities oda yra plona, linkusi sausėti, todėl greitai vysta ir suglemba. Apykaklės lengvas masažas padeda išsaugoti gražią ir stangrią, gyvYbingą ir be raukšlelių kaklo, dekoltė ir žąstų sričių odą. Švelnus masažas atpalaiduoja pečių lanko raumenis, gerina odos tonusą, mažina įtampą. Taikant taškinio masažo metodikas pagerinama viso kūno būklė. Šis masažas – tai puikus būdas atsipalaiduoti ir džiaugtis lygia ir stangria kaklo srities oda.

Masažuojama: didieji pakauškaulio gumburai, speninės ataugos, ausys, kaklas, pečiai, galvos sukamieji raumenys, gerklos, raktikauliai, krūtinkaulis, didieji krūtinės raumenys, pečių sąnariai, žastai. Veikiamos nervų šaknelės ir biologiškai aktyvūs taškai.

 

    Tonizuojančio masažo poveikis:
  • Stangri, lygi ir jauna kaklo, žąstų ir dekoltė sričių oda;
  • Aktyvesnė kraujotaka ir medžiagų apykaita;
  • pašalinta įtampa;
  • mažesnis arba išnykęs sprando ir galvos skausmas;
  • geras sprando ir pečių lanko raumenų ir odos tonusas.

Rekomenduojama 12 - 15 masažų, o juos atlikti kas antrą ar kas penktą dieną. kelis kartus per mėnesį taip pat tinkamas pasirinkimas norinčioms džiaugtis jaunatviška išvaizda.

Moterys, kurios lankosi apykaklės masažo procedūrose teigia, kad joms pagerėja kraujotaka, suaktyvėja medžiagų apykaita. Todėl jos jaučia atminties pagerėjimą. Oda tampa elastingesnė, Stangresnė, lygesnė,skaistesnė. Po procedūros atsiradęs lengvumo ir šilumos jausmas nepalieka visą dieną, o pačios Jaučiasi jaunos, žavios, patrauklios, laimingos. Tikriausiai žinote, kad jei energinga ir laiminga jūs - laimingi ir visi aplink jus.