forex trading logo

Prisijungti

Lankytojai

Straipsnių peržiūros
1006150

Viso kūno anticeliulitinis masažas atliekamas rankomis

Celiulitas ant pilvo, kojų, rankų, nugaros apačioje ar sprando. Nelygi “apelsino žievelę” primenanti od air amžinas diskomfortas, baimė nusirengti. Vienas kitas papildomas kilogramas – per ankšti drabužiai ir nerimas. Nerimas ir nežinia – ką daryti ir kaip daryti, kad pavyktų sulieknėti, nuostabu, jei sumažėtų šlaunų ir rankų apimtys, talija taptų išraiškingesnė, o pilvukas taip nepūpsotų, pakiltų sėdmenys, o “meilės rankenos” išnyktų. Viso kūno masažas nuo celiulito sprendžia šias problemas ir padeda jums atsikratyti visų šių nemalonumų, kurie gyvenimo tikrai neskaidrina ir jo mielesniu nepadaro.

Specialia technika masažuojama: nugara, juosmuo, sėdmenys, kojos, pilvas ir rankos. Išmasažuojama viso kūno oda, jungiamasis ir riebaliniai audiniai, paskatinama limfos ir kraujo apytaka, todėl greitėja metabolizmas, ląstelių regeneracija, o dėl suaktyvintų procesų organizmas atgauna tonusą ir skaisčią odą.

Valanda labai intencyvaus masažo prieš celiulitą po kurio pagerėja organizmo skysčių apytaka, todėl pagreitėja medžiagų apykaita ir toksinų pasišalinimas. Valantis kūno audiniams nuo šlakų, gerėja jų aprūpinimas maisto medžiagomis ir deguonimi. Oda tampa elastingesnė, Stangresnė, lygesnė, Gyvybingesnė, švytinti. Sumažėja ar visai išnyksta celiulito reiškiniai. Po procedūros atsiranda lengvumo ir šilumos jausmas neišnykstantis keletą valandų. Po anticeliulitinio masažo jausitės Lengva, atsipalaidavusi, palieknėjusi, pasiruošusi naujiems gyvenimo iššūkiams. Nuotaika bus nuostabi, Pasitikėsite savimi, į pasaulį pažvelgsite giedromis akimis ir tikrai išvysite ką nors naujo...

Rekomenduojama 10 -15 procedūrų anticeliulitinė programa. Lankykitės – 2 – 3 kartus per savaitę. Taip pat nepamirškite kelis kartus per mėnesį užsukti į svečius ten kur jumis išties rūpinamasi.

60 minučių viso kūno anticeliulitinis masažas ir celiulitas, suglebusi oda, nereikalingi kilogramai, sunkumas ir nepasitikėjimas savimi tegu lieka praeityje, o jūs pasijauskite deive.

Svarbu. Po masažo atsivėrusios poros lengviau pasisavina veikliasias medžiagas, tai labai pagerina kosmetikos efektyvumą, todėl jei atsinešite savo Kremą, kurį naudojate ir esate įsitikinusi, kad jį toleruojate - rezultatas bus dar puikesnis.