forex trading logo

Prisijungti

Lankytojai

Straipsnių peržiūros
1006172

Juosmens, kryžmens masažas

Įgrįso nuolat maudžiantis pusiaujas, Baisu pasilenkti, Sunku sėdėti, o naktį neįmanoma rasti patogios padėties? Vaikštant stinga stabilumo, o kas galėtų padėti nežinote? Kankintis neverta. Imkitės priemonės, kuri tikrai yra veiksminga ir maloni. Stiprus pusiaujo masažas padeda atsikratyti varginančio skausmo nugaros apatinėje dalyje. Juosmuo – tai žmogaus centras, kuriame yra daugybė raumenų, atsakingų už begalę judesių. Masažo metu jie išmasažuojami, ištempiami, ir atpalaiduojami, todėl Pagerėjus medžiagų apykaitai grįžta raumenų tonusas ir funkcijos. Po masažo jaučiate malonų lengvumo ir šilumos anplūdį. Eisena tampa stabilesnė, o dubens padėtis taisyklingesnė.

Masažuojama: kryžkaulis; skiauterinės ataugos; išmaigomi ir ištempiami Viso pusiaujo raumenys; pašalinami trigeriniai taškai; atpalaiduojama fascija; masažuojami klubų sąnariai ir raiščiai; Akcentuojama žinoma probleminės vietos.

 

  Juosmeninės dalies masažas taikomas:
 1. kai vargina skausmas, įtampa, nuovargis juosmens srityje;
 2. kai maudžia klubus ar yra spaudžiami nervai;
 3. kai skausmas ar tirpimas plinta į kojas;
 4. kai sekina radikulitai, degeneraciniai slankstelių pakitimai, įvairaus tipo ir laipsnio osteochondrozės;

 

  Masažas negalimas:
 1. skausmingų mėnesinių, Nėštumo metu be gydytojo rekomendacijų;
 2. esant aktyviai limfinių liaukų ir limfagyslių uždegimų stadijai;
 3. alergijaI, hemoraginiams ar kitiems išbėrimams;
 4. turintiems onkologinių ligų;

10 - 15 masažų sugrąžins jums stabilesnę eiseną, taisyklingesne laikyseną ir šypseną į jūsų namus. Gerai savo darbą išmanantis specialistas, patars kiek kartų per savaitę jums pas jį apsilankyti.

Pusiaujas dalyvauja visuose mūsų judesiuose ir padėtyse, todėl jį būtina masažuoti ir ištemti, stiprinti ir atpalaiduoti. Juosmens, kryžmens masažo metu subalnsuojami raumenys, o jūs jaučiatės komfortiškai ir atrodote grakščiai.