forex trading logo

Prisijungti

Lankytojai

Straipsnių peržiūros
1006173

Limfodrenažinis kūno masažas atliekamas rankomis

"Limfodrenažinis masažas rankomis" - speciali viso kūno masažo technika, kurio metu judesiai yra gilūs, lėti ir atliekami iš periferijos į centrą - limfos tekėjimo kryptimi. Šios technikos pagalba yra suaktyvinama limfinė sistema, todėl limfa teka greičiau, o iš organizmo aktyviau šalinasi skysčiai ir toksinai, pagerėja organizmo tonusas, sumažėja pabrinkimai, patinimai, stiprėja kraujagyslės, stangrėja oda.

Limfodrenažinis masažas taikomas ir kaip gydymo ir kaip profilaktikos priemonė. Jis ypač efektyvus, kai reikia paŠalinti celiulitą, sumažinti kūno apimtis. Labai gerų rezultatų Pasiekiama, kai derinama limfodrenažinis su anticeliulitiniu ar lipolitiniu masažais. Jei sportuojama, laikomasi dietologo sudaryto mitybos plano, naudojama veiksmingos kūno kaukės, įviniojimai ir kontrastinis dušas – pasiekti rezultatai džiugins dar labiau. Limfos drenažas rankomis Rekomenduojamas atlikti: esant edemoms, venų stazei, venų išsiplėtimui, kai išryškėjęs kapiliarų tinklas, esant „kojų nuovargio“ ir “neramių kojų” sindromui, „maišeliams“ po akimis. Taip pat kaip trombozių profilaktiką, kai norima pagerinti bendrą organizmo savijautą, sustiprinti imunitetą,.

Limfodrenažinio masažo poveikis – išjudina užsistovėjusią limfą,Skatina jos tekėjimą, aktyvina kraujotaką, subalansuoja skysčių kiekį organizme, Greitina medžiagų apykaitą ir detoksikaciją, stiprina kraujagyslių sieniales,didina odos, raumenų ir sausgyslių elastingumą, naikina patinimus, venų išsiplėtimus, matomus kapilerų tinklus odos paviršiuje, naikina celiulito reiškinius ir nepageidaujamus kilogramus.

Po masažo apima lengvumas, šiluma, o teigiamos emocijos išlieka visą dieną.

Rekomenduojama 8-12 limfą stimuliuojančių masažų programa. Jas atlikti 2-3 kartus per savaitę. Labai naudinga profilaktiškai 2-4 per mėnesį apsilankyti šiuose masažuose. Taip pat patariama šią procedūrą 1-3 kartus prieš anticeliulitinio,lipolitinio ar vakuminio masažų kursus ir kelis kartus po jų.