forex trading logo

Prisijungti

Lankytojai

Straipsnių peržiūros
1006131

Šlaunų, sėdmenų, juosmens ir pilvo vakuuminis anticeliulitinis masažas

Kas kart pasižiūrėjusi į savo atspindį veidrodyje pagalvojate: - reikia pokyčių. Netenkina pilvuko ir sėdmenų formos, talijos reikia šiek tiek paieškoti, "Apelsino žievelė” matyti ir be specialaus apšvietimo. Būtų nuostabu stangresnis kūnas, o dingęs vienas kitas kilogramas suteiktų sparnus. Ar žinote, kad taip jaučiasi apie 90 %. Moterų? Viena dalis jų stresuoja. Kita dalis sako: - Ne, ne. Čia nieko tokio. Pažiūrėkite kiek tokių pat arbba dar blogesnių... Tačiau trečia dalis (10 %.) daro sprendimus ir džiaugiasi savo pritrenkiančia išvaizda, trykšta sveikata ir gyvenimo džiaugsmu. Prancūzų sukurtas aparatas „Star vac original SP2“ ir tinkamai pritaikyta masažo metodika, jums padės pasipriešinti gamtos dėsniams.

"Pilvo, juosmens, šlaunų ir sėdmenų vakuuminis masažas" „Star vac original SP2“ aparatu itin greitai ir veiksmingai šalina Organizmo šlakus ir toksinus, įsisenėjusį celiulitą, Stiprina imunitetą, spartina riebalų deginimo procesus (lipolizę) - Tai akivaizdžiai mažina antsvorį ir audinių patinimą, po operacinius randus, nukarusius odos sluoksnius likusius po nėštumo, Reguliuoja žarnyno veiklą. Jau po 1 – 3 apsilankymų Pastebėsite, kad oda tapo elastingesnė, drėgnesnė, jaunatviškesnė. Pagražės spalva ir sumažės smulkūs išsiplėtę paviršiniai odos kapilerų tinkleliai.

Rekomenduojama 10 - 15 masažo procedūrų, o jas atlikti kas antrą dieną. Palaikomųjų procedūrų taip pat nepamirškite, kelis kartus per mėnesį patikėkite savo problemas masažo meistrui.

Derinkite vakuuminį masažą su sportu, sveika mityba, kremais nuo celiulito, kaukėmis, kontrastiniu dušu ir jūsų oda švytės kartu su jumis.

Vienas žingsnis ir jūs suprasite, kad gyventi su celiulitu, gyvybingumą praradusia oda, ansvoriu neverta. Figūros trūkumai yra įveikiami, o dar lengviau juos įveikti, kai jus masažuotojas motyvuoja, pataria ir palaiko. Pradėkite ir sėkmė netruks ateiti.

Dėmesio:

Jei turitesveikatos sutrikimų, prieš apsilankydamos šiose procedūrose, prašau pasikonsultuokite su savo šeimos gydytoju.