forex trading logo

Prisijungti

Lankytojai

Straipsnių peržiūros
1006153

Galvos, sprando ir pečių juostos masažas

Nuolatos kamuojantis stresas, Patiriama įtampa, lengvas svaigulys, mirgėjimas akyse, spengimas ausyse – tai kelias link pablogėjusios atminties, sumažėjusio darbingumo ir įkyraus galvos skausmo. Naktimis dėl viršutinės nugaros dallies skausmo blogai miegate, o kitą dieną negalite susikaupti – mintys klaidžioja ir kamuoja nerimas.

Jei norite šių nemalonių reiškinių išvenkti, profilaktiškai lankykitės "galvos, sprando ir pečių juostos" masažuose, kurių metu subalansuojami pečių lanko, sprando, krūtinės ir žąstų raumenys – išmaigomi trigeriniai taškai ir atpalaiduojama fascija.Atliekamas galvos plaukuotosios daliies, didžiųjų pakauškaulio gumburų, speninių ataugų, kaktos, smilkinių, ausų, kaklo masažas - šios vietos geriau aprūpinamos maisto medžiagomis. Biologiškai aktyvių taškų stimuliavimas užtikrina viso organizmo darnią veiklą ir gerovę. Tempiant raumenis grąžinama prigimtinė jų funkcija. Iš procedūros jūs išeinate žvalus ir pailsėjęs, nusiteikęs visai darbingai dienai.

Šis masažas rekomenduojamas žmonėms, kurie dirba sėdimą darbą, turi būti ilgai pakėlę rankas ir nuleidę ar atlošę galvą, ilgą laiką reikia susitelkti – sukoncentruoti dėmesį įtemptoje protinėje veikloje ar situacijoje. Taip pat – mažina fizinio ir emocinio išsekimo simptomus. Įtampa, stresas, pykinimas, galvos svaigimas, atminties sutrikimai, migrenos ar kiti galvos skausmai, bendras fizinis nuovargis – sumažėja jau po vieno seanso, o po kurso gali ir visai išnykti.

Po galvos, sprando ir pečių juostos masažo: pagerėja galvos kraujotaka, smegenų aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis, Ląstelių regeneracija, plaukų augimas, atmintis, koordinacija, miegas. Sugrįžta sąnarių ir raumenų funkcijos.

Žymų pagerėjima pajausite apsilankę ir vienoje procedūroja, tačiau, kad masažas būtų labai veiksmingas, o liekamieji reiškiniai ilgalaikiai – reikia nuo 5 iki 15 procedūrų. Profilaktiškai lankykitės pas masažuotojus ir jie patars kaip dažnai ir kiek masažų jums bus veiksmingiausia ir naudingiausia.

Gera nuotaika ir savijauta, darbinga būsena ir optimizmas jus lydės jei skirsite sau laiko. Mylėkite save ir skirkite savo brangaus laiko geresniai savijautai. Apsilankykite galvos, sprando ir pečių jostos masaže ir leiskite pailsėti smegenims ir visam kūnui. Atsipalaiduokite ir pastebėsite, kad visi darbai pasidaro šiek tiek greičiau ir lengviau.