forex trading logo

Prisijungti

Lankytojai

Straipsnių peržiūros
1006152

Anticeliulitinis masažas | kojų ir sėdmenų

Celiulitas neatsiranda per vieną naktį, jis vystosi lėtai ir nepastebimai. Formuotis ima paauglystėje, o jo pažeidžiamiausios vietos yra šlaunyss bei sėdmenys. Ankstyvoje stadijoje celiulitas būna vos pastebimas. Jei įdomu sužinoti ar turite celiulitą, atlikite tokį testą: rankų pirštais suimkite ir suspauskite šlaunų odą. Jeigu susidariusioje raukšlėje matote nelygumų, gumbuotumą, oda panaši į apelsino žievelę,tuomet – taip. Bet tai ne pasaulio pabaiga, tiesiog laikas skirti dėmesio savo kūnui.

Pirmiausia jums reikia išsiaiškinti kas sukelia celiulitą irk as ištikrūjų jį pašalina.

Celiulitą gali sukelti: staigūs hormonų svyravimai; nėštumas; genetinis paveldimumas; antsvoris; periferinės kraujotakos sutrikimai; netaisyklingas sėdėjimas; fizinės veiklos trūkumas; žalingi įpročiai; stresas.

Kokios priemonės yra veiksmingos kovojant su celiulitu? Seniai jau visiems aišku, kad greitų ir lengvų būdų atsikratyti celiulito nėra, tai sprendžia tik kompleksinės priemonės ir jūsų ryžtas keistis. Kiek įmanoma sumažinkite žalingus įpročius . Maitinkitės 3-5 kartus per dieną, o maisto racione turėtų vyrauti daug natūralių, o neperdirbtų produktų. Skirkite 3 kartus per savaitę po 45 minutes, mėgstamai fizinei veiklai. Maudydamasi po dušu naudokite kontrastinę srovę – šiltą vandenį kas 5 sekundes keiskite vėsiu. Po vandens procedūrų naudokite odą drėkinantį ar anticeliulitinį kremą. O svarbiausia reikia lankytis pas masažo specialistus, kad mechaniniais veiksmais būtų išjudinami kūno audiniai, kuriuose yra celiulito sankaupos.

Taigi, jeigu pastebėjote celiulitą ant savo šlaunų ar sėdmenų rinkitės anticeliulitinį masažą rankomis. Intensyvus, tačiau neskausmingas "masažas nuo celiulito", pagerina pažeistų audinių mitybą, pagreitina toksinų pasišalinimą, ardo celiulito sankaupas, mažina pabrinkimus. Po masažo oda tampa elastingesnė, Stangresnė, lygesnė, Gyvybingesnė, išpradžių sumažėja, o po kelių savaičių ir visai išnyksta celiulito reiškiniai. Lengvumas ir šiluma Jus lydės visa dieną, o nuotaika bus puiki - Pasitikėsite savimi, o pasaulis priklausys jums.

Rekomenduojama 10-15 procedūrų anticeliulitinė programa. Jas atlikti reikėtų per 2-4 savaites. Jei nieko nedarysite celiulitas atsiras ant pilvo, strėnų, sprando krūtų, augs antsvoris, o vėliau ši kosmetinė problema virs medicininėmis bėdomis.

Pasirūpinkite savo kūno menkais negalavimais dabar, kad vėliau galėtumėte džiaugtis pasiektais rezultatais, o ne liūdna tinginiavimo realybe.